Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az ilyet, hogyan kell feltelep...

Skynet2042 kérdése:

Az ilyet, hogyan kell feltelepíteni?

Figyelt kérdés
cd1 mappában az fogadott, hogy egy csomó fájl, aminek a típusa pl.: 001, vagy 064, vagy 009, és még van egy sfv fájl is. ezekkel mit kell csinálni? kérdzzetek vissza nyugodtan ha valami nem érthető.

#HTC #sfvfájl
2013. júl. 10. 09:08
 1/6 hypno ***** válasza:

Ki kell őket csomagolni, mert ez egy tömörített, és darabolt fájl.


Az sfv egy ellenőrző fájl, ami lemeózza neked, hogy minden darab meg van-e.


Én WinRAR-ral szoktam kicsomagolni, de jó a Total Commander is.

2013. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hypno ***** válasza:

Ha WinRAR-ral csinálod, akkor kijelölöd az összes fájlt, rákattintasz a "kibontás ide" ikonra, megadod hogy hova csomagolja ki, leokézod és ennyi.


Total commanderrel előbb egyesíteni kell őket, (lesz egy out kiterjesztésű fájlod, amit átnevezel rar kiterjesztésűre) majd az így egyesített fájlt kicsomagolod.

2013. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de csak ezek vannak: add to archive, add to "dvd1.rar", compress and e-mail..., compress to "dvd1.rar" and e-mail. KIBONTÁS viszont nincsen
2013. júl. 10. 09:38
 4/6 hypno ***** válasza:

Így néz ki a kezelőfelület.


[link]


Ugyanez angolul


[link]

2013. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az mindegy, hogy a mappát csomagolom ki , vagy ami a mappában vAN AZ ÖSSZES FÁJLT.
2013. júl. 10. 09:46
 6/6 A kérdező kommentje:
OKÉ, SZERINTEM MOST JÓ LESZ, KÖSZI MINDEnt
2013. júl. 10. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!