Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jön elő mindig valami...

Miért jön elő mindig valami ablak a tálcán de én nem látom és rögtön el is tűnik. Miért van ez?

Figyelt kérdés
kb 1-2 percenként előjön és mikor pl játszok akkor kirak az asztalra. Mi lehet ez? Ja és a feladatkezelőben a folyamatnál találtam egy olyat hogy BrowsesProtect és nem lehet leállítani mert újra indul magától. esetleg az okozhatja a problémát? Kérlek segítsetek.

#afsadfd
2013. júl. 10. 13:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja a program nevét nem látom mert hamar eltűnik nem tudom elolvasni.
2013. júl. 10. 13:08
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a képernyővédő indul el? (Annak a tálcagombja szokott így csinálni.) Elsőként azt kapcsold ki.
2013. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ki van kapcsolva de ugyan úgy előjön.
2013. júl. 10. 15:59
 4/8 anonim ***** válasza:
A "kirak az asztalra" azt jelenti, hogy a játék be is záródik? Mert akkor lehet, hogy annak a gombját látod.
2013. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem záródik be csak lerakja tálcára.
2013. júl. 10. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:

"You may be victim of a plugin called browserprotect.exe if you are experiencing extremely high CPU usage on Windows 8"

= Megszivathat a browserprotect plugin (malware?) ha extrém nagy terhelésnek teszed ki a procit Win8 alatt.


Szedd ki a böngészőből.

[link]

[link]

2013. júl. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A BrowersProtectet sikerült kiiktatni de az előugró ablak még mindig előjön. Talán a mobiinternet miatt lehet mert mielőtt nem raktam fel nem volt ez. :S
2013. júl. 10. 20:45
 8/8 A kérdező kommentje:
a mobilnet újratelepítése megoldotta a problémát. :D
2013. júl. 10. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!