Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám a program...

Hogyan tudnám a program képernyő felbontását átállítani úgy, hogy nem futtatom a progit? (World of Warplanes)

Figyelt kérdés

Az a nagy problémám, hogy a World of Warplanes képének a széle lelógott az én kicsi tft monitorom szélein. Ettől eltekintve tökéletesen futott a program, csak nem volt kényelmes. A beállításoknál egy véletlen folytán rossz felbontást választottam (azaz félrekattintottam) és azóta nincs kép, a monitor elsötétül stb.

Gondolok én itt arra, hogy nem tudja a monitor ezt a nagy felbontást megjeleníteni és itt hibádzhat a dolog.

Próbáltam én már mindent ami eszembe jutott. Újratelepítettem vagy 3x, megpróbáltam 640 x 480 képpontos felbontással is futtatni, csökkentett módban is próbálkoztam már, de nem értem el ezekkel semmit.


Tehát az volna a kérdésem, hogy hogyan tudnám a kép felbontását a megfelelőre állítani, úgy hogy nem futtatom a programot?

Vagy mi? :P


2013. júl. 10. 13:36
 1/2 tabaki ***** válasza:

A tünetek alapján azt gondolnám, hogy van egy konfigurációs fájlja, vagy a program könyvtárában, vagy az Application Data könyvtárak valamelyikében. Ha szerencséd van, még szerkeszthető szöveg is lehet, akkor át tudod írni a felbontást. Ha nem, akkor töröl (vagy legalábbis tedd át máshova), gondolom, a program újra beállíttatja veled.


P.s.: Nem ismerem a játékot, teljesen a levegőbe beszélek. Ha hülyeséget, akkor bocsi, egy próbát megér.

2013. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, ez is megvolt, de sajna nem jártam sikerrel. :(
2013. júl. 10. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!