Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen féle képszerkesztő...

Milyen féle képszerkesztő lehet? Van Facebook-on egy kép szerkesztve de olyan köcs. Hogy nem árulják el. Arra gondoltam hogy ti megmondhatnátok! Mármint hogy a játékba igazi felhő van.

Figyelt kérdés
Link: [link]
2013. júl. 10. 16:07
 1/6 tabaki ***** válasza:
A kérdésed alapján totálisa érthetetlen a problémád, de a belinkelt kép sem vet rá több fényt. Szerintem bármiféle szerkesztő lehet, én legalábbis nem látok rajta problémás részt. Ha jobbfajtát akarsz, legyen Gimp.
2013. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kérdés eléggé kusza. Ha a kérdést a valóságban, a mostani nyelvtani szabályok alapján értelmezem, akkor annyit kérsz, hogy mondjuk ki: a játékban igazi felhő van. Ezen ne múljon:


A játékban igazi felhő van.


De felteszem, valami mélyebb értelme van a kérdésnek, amit nem sikerült megfogalmazni. Először is milyen játékban? Mi az, hogy igazi felhő? Ezen a képen minden igazinak tűnik, sőt ez egy fotónak tűnik. De ha meg kellene csinálni, bármilyen nagyobb tudású képszerkesztő képes rá.

2013. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Farming Simulator 2013 De én már játszok vele több mint 1 éve és ilyen felhő nincsen benne mert ha belegondolsz így a Giants Software még nem jár ilyen előre.Szóval szerkesztve van ahogy ismerem a gyereket mert minden eggyes képet szerkeszt.
2013. júl. 10. 16:26
 4/6 csacsi2 ***** válasza:

sokan úgy vélik egy jó kép az a képszerkesztő programon múlik, hogy megnyom valaki egy gombot....

Nem. Vannak manapság igen jó ingyenes nem csak profi képszerkesztők is amikkel ez kivitelezhető. Ennek ellenére, ha valaki nem gyakorolja, gőze sincs az egész képszerkesztésről akkor nem fog sikerülni a legjobb programmal sem. Szóval bármilyen képszerkesztővel megoldható, nem azon múlik.

Ha szerencséd van akkor letöltöd az eredeti tartalmat (képet), megnézed az Exif és az IPTC -adatokat, bele írta a szoftver (vagy nem).

2013. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tabaki ***** válasza:
A fő gond az, hogy nem ismerem a játékot, így fogalmam sincs, hogy miért kéne ehhez a képhez valamiféle előrejárás, A guglizással talált képek láthatólag valami 3D-programmal készültek, ami kissé más tészta, mint a képszerkesztés (bár az is kell hozzá). Erre megint igaz az, hogy a te tudásod a lényeg. Nem mindegy, hogy miben készült, Maxben vagy Mayában vagy egyéb csodában? Csináld meg Blenderben, az se lesz rosszabb, ha értesz hozzá. Ha meg nem, semmilyen szuperprogrammal nem lesz egyszerűbb.
2013. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké Kösz mindenkinek !
2013. júl. 10. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!