Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat a játék egérmozd...

Miért szaggat a játék egérmozdításra?

Figyelt kérdés
Nemrég feltelepítettem a Republic Commando c. játékot a gépemre. Elindítottam, majd észravettem, hogy minden egérmozdításkor beszaggat a játék. Mivel nem nagyon tudtam vele így játszani letöltöttem inkább a Jedi Outcast-ot de annál is ugyanez a probléma. Mi lehet a gond?

2013. júl. 11. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyenge a gép
2013. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vedd a játékot minimumra, hátha úgy nem.


Aztán:

- Videókártya driver update.

- Videókártyán porold le a ventillátort és a hűtőbordákat. (Akkor már procin is érdemes)

- Alaplap driver update, vagy ha nem volt felrakva, értelemszerűen az.

- BIOS reset. (setup defaults, nem kell elemet kivenni)


Természetesen nem egyszerre: Ha a driver update megoldja, ne resetelk BIOS-t!



Ha amúgy futna a gépen, akkor okozhatja szerintem videókártya melegedés, vagy IRQ akadás. Egyenlőre ennyi jutott eszembe.

2013. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A gépem nem gyenge az előbbiekben feltüntetett játékok gépigényeihez képest, sőt jóval jobb az alap konfignál. Megpróbálom a drivereket de hogy kell a BIOS-t reszetelni?
2013. júl. 12. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokféleképpen… de ha elindul a gép, akkor belépsz, és "setup defaults" vagy hasonló, aztán "save&exit".

De a hűtőbordákat leporoltad már?! Mert ha jól raktad fel a drivereket, az a leggyanúsabb. Nekem pl. egyszer a supreme commander szaggatott, és senki nem tudta miért, mivel jóval a gépigény fölött voltam: 2 évi por volt a procihűtőn. Ennyi. Leporoltam és ment is.

2013. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az összes drivert telepítettem (azthiszem). Megpróbálom leporolni a procit meg a belső izéket.
2013. júl. 14. 19:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Leporoltam a computert de ugyanaz a probléma. Egérmozdításra beszaggat. Mit lehetne még neki csinálni?
2013. júl. 14. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!