Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8-on ki lehet lépni...

Windows 8-on ki lehet lépni az alkalmazásból (amit a Kezdőképernyőn indítottam el), vagy csak visszalépni lehet a kezdőképernyőre?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Megfogod a megnyitott alkalmazást az egérrel és lehúzod a monitor aljra így kell bezárni vagy bal oldalsávon jobbklikk bezárás
2013. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A baloldalt jobb klikkes dolog nem megy, de az első igen! Köszi! :)
2013. júl. 11. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát mert nem magát az oldalsáávot kell bezárni hanem az ott lévő futó alkalmazást :D ugyan az mint amikor a tálcán lévőt zárod be csak ez ugyebár kezdőképernyő alkalmazás. amikor bal oldalra húzod az egeret akkor megjelenik egy fekete sáv benne a futó appokkal ekkor rámutatsz az adott appra egérrel majd jobkilikk rá és bezárás.
2013. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta megtaláltam köszi :) Amúgy nem vagyok ennyire gyökér, de tegnap óta használok Win 8-at :D
2013. júl. 12. 14:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Részvétem :)
2013. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!