Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Két játékot keresek? (többi lent)

Kiss Tomi kérdése:

Két játékot keresek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tudtok ilyen játékokról??

Régen játszottam 2 játékkal amik nagyon jók voltak,de már elfelejtettem a nevüket. 1. egy olyan felülnézetes játék volt ahol bázisokat kellet lerombolni(inkább tornyokat) és 4 fajta jármű volt: jeep,tank,helikopter,meg egy rakétás autó.

ha meghaltunk a föld alól jöttünk ki és folytatuk.

2. 3D robotos játék. Tesómmal 2en játszottuk. Volt egy kék és egy fekete zsaru robot. átalakulhatott lebegő autószerűségre. Egymás ellen is lehetett játszani. Be kellet törni a másik bázisára. Hívhattunk tankot repülőt hogy segítsenek. Supertan vagy egy nagyobb tankot is lehetett hívni ami ha betör az ellenség bázisára elfoglalja és nyertél. Meg egy nagyobb repülőt ami fentről segített ölni az ellenséget.



2013. júl. 12. 10:44
 1/5 anonim válasza:
hello. a másodikra tudom a választ. FUTORE COP. Tegnap játszottam a régi gépünkön vele mert unatkoztam :D.
2013. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen megvan:D
2013. júl. 12. 12:53
 3/5 anonim válasza:
Szívesen. :D
2013. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem az elsőről a RED ALERT valamelyik része jutott először eszembe :)
2013. júl. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es köszi szépen az lesz az :D
2013. júl. 13. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!