Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha megnyitok egy oldalt...

Roland.csoki kérdése:

Ha megnyitok egy oldalt elindul az összes youtube video. Megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

google chrome-ot használok és ha megnyitok egy oldalt, elindulnak a youtube videók maguktól.

Hogyan oldhatnám ezt meg?


előre is köszönöm!



2013. júl. 13. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen megoldani? Így van kitalálva. Ha ez probléma, akkor a "pause" gombot javaslom, valahogy így néz ki: ll
2013. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
magától indul el. nem egy youtube videót nyitok meg hanem olyan oldalakat, amin több videó van és elindul az összes videó magától
2013. júl. 13. 15:51
 3/5 anonim válasza:
Az konkrét ilyennel még nem találkoztam de szerintem nézdd át a beállításokat!
2013. júl. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 qaxqaxqax ***** válasza:
Én értem hogy mire gondolsz:D Így akarod a megtekintéseid pl növelni, aztán frissítgetnéd phpval az oldalt 5 másodpercenként. Erre már én is gondoltam és tudod, nem éri meg(: A youtube erre "mérges" és azt hiszem megfelezi a megtekintéseid a videóidon vagy valami hasonló. Egyébként csak kiemelt videónál sikerült kiviteleznem a többinél nem lehet, azt hiszem. Vagy biztos lehet valahogyan, csak nekem nem sikerült(: És ha menne is akkor sem éri meg.
2013. júl. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem, itt nincs ilyenről szó.

Ha például megnyitok egy oldalt elindul az összes beágyazott videó ami az oldalon van.

Ezt mint hibát szeretném megoldani.

egyrészt az adatforgalom miatt(mobilnet miatt) másrészt nagyon zavaró egyesével hibajelentésekre kattintani hogy megálljon a töltés

2013. aug. 11. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!