Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja a gépnek?

Mi a baja a gépnek?

Figyelt kérdés

Valószínűleg bekapott valami vírust, ami azóta el lett távolítva, de még mindig van valami baja. Nem értek hozzá, de megpróbálom elmagyarázni: A programok ikonjai (se az asztalon, se a start menüben) nem jelennek meg rendesen, és ha rákattintok, hibaüzenetet ír ki.

Azóta leellenőriztem még egyszer, hogy nincs-e valami rosszcsontság rajta, de nem talált.


2013. júl. 13. 16:41
 1/8 joker10 ***** válasza:
le kell lökni a 10-ik emeletről
2013. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem mászok fel vele odáig
2013. júl. 13. 17:37
 3/8 Gábor_79 ***** válasza:

Úgy néz ki a vírus belenyúlhatott már a rendszerbe. Valami Live-Cd-ről kéne víruskeresést indítanod a biztosabb eredmény érdekében, mert hogy, egy vírusirtó sem csalhatatlan. [link]

Nem tudom ez milyen, még nem kellett használnom, /ellenben másikat igen./ Csak a példa kedvéért. A kiírása más történet így, hogy nem értesz hozzá.

A rendszert rendbehozni nehézkesebb. Írd már le azt a hibaüzenetet!

2013. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gábor_79 ***** válasza:
Vagy innen itt van öt féle: [link]
2013. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, inditás után amikor betölti a háttérképet nyisd meg a feladatkezelőt és a folyamatoknál keress olyat ami sok memóriát használ és ugy nézki nem oda való, valószinüleg valami reklám program okozza ami felesleges dolgokat tölt a gépedre.
2013. júl. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
még ha ki is szedné a virust a live cd akkor sem lenne olyan a windows mint regen.és mi alatt a viruskeresö vizsgál az alatt a windowsot is ujra lehet telepiteni és van egy virusmentes rendszer
2013. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezt írja ki(nem tudom print screen-elni, mert semmilyen program nem indul):

C:/Users/Publicí/Desktop/Mozzilla Firefox.ink: nem win32 alkalmazás.

Mindegyiknél ír egy elérési utat, utána meg, hogy nem win32 alkalmazás.

Mint kiderült, el lett mentve a gépre egy mappa, amiben volt egy ilyen win32-es cucc, a mi gépünk pedig 64 bites.

Próbáltam tegnap rendszervisszaállítást csinálni, de az időpontot nem tudtam beállítani... ratyi az egész, nem tudom mit csináljak vele.

2013. júl. 15. 14:52
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat
2013. júl. 15. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!