Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eltűnt a felirat a sorozatról!...

Eltűnt a felirat a sorozatról! Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Rákonvertáltam a sorozatra a magyar feliratot, és megnéztem, működik, de mikor beraknám a dvd lejátszóba a pendrivét hogy megnézzem a filmet elmegy róla a felirat!Mitől tűnik el?Mit tehetek?
2013. júl. 13. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
pendriveon rajta van a felirat? nincs kikapcsolva a felirat betöltése? Támogatja azt a feliratot?
2013. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rajta van a felirat, nincs kikapcsolva, és támogatva is van. Nem tudom hogy mi lehet a probléma. :(
2013. júl. 13. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem egyezik a felirat+film fájlneve, ill. túl hosszú a mappanév+benne lévő fájlok neve.
2013. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :) Természetesen az avi és az srt fájl neve meg egyezik. Teljesen érthetetlen. Különben a Teen Wolf- Farkasbőrben 2.évadjáról van szó. Az mp4 lett átkonvertálva avi- ra, a felirat pedig hozzá nevezve (srt). Érdekes módon az asztali gépen hibátlanul megy a felirat, és kipróbáltam egy másik asztali lejátszón is, és azon sem jeleníti meg.
2013. júl. 13. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:

"Természetesen az avi és az srt fájl neve meg egyezik."

Ha csak egy szóköz is van a végén vmelyiknek (film, v felirat), akkor már nem jó, és az meg nem látszik.


A felirat vszeg jó, mert megnéztem, és rendben vannak. A programok, meg nem olyan rigorózusak, ezért soxor már az is elég nekik, ha egy mappában vannak.

2013. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nevezd át próbából 1.avi+1.srt-re az elsőt!
2013. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos így sem sikerült. Egyszer bevillant egy felirat, de amúgy nincs. Több helyről le lett szedve de sehogy sem jó. :( Nem tudom mi lehet a baja, most már semmi elképzelésem nincs. Köszönöm a válaszokat és a segítségeket mindenkinek! :)
2013. júl. 13. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!