Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul a LoL (League of...

Oxyuranus kérdése:

Nem indul a LoL (League of Legends), és a Starcraft 2 Launcher nem működik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikor próbálom beindítani a lolt,konkrétan bejelentkezni,nem kapok választ a szervertől(The login server did not respond).Mindent kipróbáltam,amit a riot ajánlott,tehát megnyitottam a szükséges portokat,cmd-ban újraindítottam a netet.Majd mikor be akartam indítani a Starcraft 2-t a frissítő ablak bejön,kiírja,hogy "Checking for updates...",de nem csinál semmit.Még a zöld csík sem mozdul semmit.Valaki segítsen,ha tud!Előre is köszi!

2013. júl. 14. 08:58
 1/1 A kérdező kommentje:
Talán ez még számít:Team Fortress 2-ben nem enged többjátékos módban játszani,mert nem talál kapcsolatot a szerverrel.Kiválasztottam egy szervert a kedvenceim közül,csatlakoztam rá,aztán ledobott,mert nem tud csatlakozni a VAC-ra.
2013. júl. 14. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!