Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez milyen hiba lehet? Windows...

Ez milyen hiba lehet? Windows 8-on van, tegnap óta csinálja ezt, minden bekapcsolásnál. Tegnap tettem fel a nod32-t, és lehetséges, hogy valami köze van hozzá?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 14. 09:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és idáig azt vettem észre, hogy a olyan 80% proci használat volt idáig, de most miután felment a nod 32, és törölte a vírusokat, most nincs annyi procihasználat, csak olyan 20-30%.
2013. júl. 14. 09:16
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hibás a Windows Explorer, vagy a shell rendszer-DLL. Lehet, hogy a Nod tett valamit. Mindenesetre ne töröld ki... Az is lehet, hogy nem kapcsolja be magát automatikusan az Explorer.exe. Találkoztam én egy olyan géppel is, melyen NOD32 volt, hogy minden indításnál ugyanezt az ablakot mutatta, de vmilyen szöveg is volt benne...
2013. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!