Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy akármilyen számítógépen lévő játékot meg akarok nyitni, kiír egy valamilyen hibaüzenetet. Az egyik játék javasolta, hogy frissítsem a videókártyát (vagy a driverét, nem nagyon értek ehhez), szerintem evvel lesz a baj, mert az internetes játékok közül se jönnek be az adobe shockwave playerrer és az unity web playerrer müködő játékok. Hogy tudom frissíteni a videókártyát, meg hogy tudom meg hogy milyen driver van a gépen, meg hogy milyen fajta a videókártyám? XP van a gépen, és még nem volt szétszedve (asszem :-)), szóval valaki tudna segíteni?

2013. júl. 14. 18:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Most töltöttem le a TechPowerUp GPU-Z programot, és ATI RADEON 9550 Secondary a vidikari. Cseréről szó sem lehet.
2013. júl. 14. 18:52
 2/7 _Danika_ ***** válasza:
100%
Nézd meg a videókártyád típusát. (Sajátgép jobb egérgomb, kezelés, eszközkezelő, videókártyát lenyitni és ott lesz a neve.) Ha ez emgvan másold be google-ba írd mögé hogy driver, ott keresd ki a gyártó honlapját és ott megtalálod a legfrissebbet. Ha nem megy másold be a videókártyád típusát és megkeresem. (de ez legyen az utolsó lehetőség, ne légy lusta ;) )
2013. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 _Danika_ ***** válasza:
100%

Itt a driver:

Ha XP-d 64 bites: [link]

Ha XP-d 32 bites: [link]

2013. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet, majd holnap kipróbálom, de egy kérdés: telepítés előtt semmit se kell törölni?
2013. júl. 14. 21:03
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt írja ki telepítésnél, hogy: a program nem ment át a Windows Logo teszten, a Microsoft azt ajánlja, hogy állítsa le a telepítést, és két lehetőség van: leállítás és futtatás

tovább. Itt mit csináljak?

2013. júl. 14. 21:35
 6/7 A kérdező kommentje:

Sikerült telepítenem, egy gond van: nagyobb lett a képernyő!

Itt mi a teendő?

2013. júl. 15. 10:30
 7/7 _Danika_ ***** válasza:
Jobb egérgomb az asztalra, talán valami tulajdonság, vagy beállítás már nem emlékszek XP nél mivan,d e ott betudod állítani.
2013. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!