Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programokat ajánlotok?

Milyen programokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Telepítettem egy új Windows 7 Ultimate-t, mert az előző nagyon lassú volt a vírusok miatt.

Milyen programokat ajánlotok használatra, hogy ez még egyszer ne történjen meg ?



2013. júl. 15. 08:33
 1/4 hypno ***** válasza:

Én az ESET Smart Security 6-ot ajánlom.

Tűzfal és vírusirtó is.


Újságos kóddal ingyen használhatod, csak havonta frissíteni kell a licenszét.


Nálam évek óta ez fut és elégedett vagyok vele.

2013. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:
Értesz hozzá, ugye, tehát teljesen biztos, hogy a vírusok miatt volt lassú? Nem lehetett szó a Windows szokásos belassulásáról, mivel a töredezettségmentesítés, korrekt eltávolítóprogramok, registrypucolás mind megvoltak? Ugyan ebben az esetben sem világos, hogy miért kellett újratelepíteni vírusmentesítés helyett, de eső után köpönyeg. Használj mondjuk Avast vírusvédőt. Az ingyenes változat regisztrációját évente meg kell újítani, meg javasolgatja a fizetősre való áttérést, de nem túl pofátlanul, kibírható.
2013. júl. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elég sok programot futattam, ccleaner, smart defrag,avira, spybot, system care 5, defragler, avg, de semmi változás, ezért újat raktam.
2013. júl. 15. 13:09
 4/4 tabaki ***** válasza:
Na jó, akkor logikus az újrarakás, reméljük, beválik.
2013. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!