Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A hamachi lassítja a netet?

A hamachi lassítja a netet?

Figyelt kérdés
Wifivel kapcsolódok a netre (rúter jelszavas és csak az én gépem látja a wifi-t)Semmi gond nem volt kb 10 hónapig most meg se eredeti játékkal nem tudok játszani neten vagy letölteni mert percenként lekapcsolódik.Ez azóta van mióta öcsém Minecraftozik és megnéztem a gépén a feladatkezelőt és hamachi is folyamatosan megy. Lehet hogy ezért van ez?

2013. júl. 15. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs összefüggés, magában nem "használja" a netet, a kérdés az h öcséd mit csinál még a gépén, ha folyton játszik, vagy letölt akkor az lesz a para.
2013. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minecrafton multizik egyfolytában közben ha én pl cod7 multira rámegyek 2-300 pingem van és van hogy megszűnik a kapcsolat sokszor.alapból a ping 30-80 között van80 fölé nem nagyon megy.Ha én töltök valamit nincs gond de ha ő tölt akkor tiszta káosz az egész.
2013. júl. 16. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:
ő is wifizik?
2013. júl. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát a CoD Black Ops PC-re elég optimalizálatlan. Nekem nincs fent a gépen a hamachi és BO mégis multiban gyakran laggolok. Más játékban pedig nem.
2013. aug. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most COd 20megás nettel jól megy már nincs gond,normalon nuketownon alig megy 45 alá az fps
2013. aug. 13. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!