Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a FIFA?

Miért csinálja ezt a FIFA?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy i5-ös(M460) gépem , 4 GB RAM-mal és egy Intel HD Graphics 3000-es integrált videókártyám.Sokan irták/mondták nekem,hogy simán mennie kéne lowon.Elöször ment is de ma egész egyszerűen belassul.amikor a főmenübe vagyok 20%-os a cpu használat mire elkezdem a meccset már 95+os!Oké,hogy nem egy gamer gép ez de akkor is very lowon simán vinnie kéne szerintem + tegnap még ment is akadás mentesen.Valaki tudna segiteni?Amúgy a gép még új szóval az újra rakás felejtös szerintem


2013. júl. 15. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

"Intel HD Graphics 3000" szerintem ez kevés a fifához. egyik ismerősömnek ugyan olyan a laptopja mint az enyém csak abba nincs enyémbe van dedikált vga kártya is. Enyémen meg övén nem megy a fifa.


Ne sértődj meg, de ha egy ilyen gépbe nem raknak dedikált videokártyát, az gec**nagy baromság. Kihasználatlan a géped...

2013. júl. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok. ha laptop akkor nem baromság, ha asztali akkor igen
2013. júl. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze, ez laptop.Azóta elindult szépen hála istennek(lekopogom) remélem menni fog rendesen.Ment a zöld kéz ment.amúgy ha van még valakinek véleménye nyugodtan irjon
2013. júl. 16. 02:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!