Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Photoshop cs6 programot...

Adobe Photoshop cs6 programot letöltésekor miért írja ki a qtorrent, hogy állomány hiba?

Figyelt kérdés

Adobe Photoshop cs6 programot beteszi automatikusan torrentbe, elkezdené letölteni, de kb. 2 másodperc se telik el, megszakad a letöltés és kiírja, hogy állomány hiba.

Teljesen mindegy honnan tölteném le és melyik verziót (ncore, vagy egyéb torrent oldalakról), minden esetben ugyan ez történik.

Bármi egyebet letöltök bármikor, csak ezt az egyetlen egy programot nem akarja. Nekem pedig nagyon kellene...

Tud valaki segíteni? Mi lehet a probléma?



2013. júl. 16. 12:46
 1/1 tabaki ***** válasza:

A probléma alapvetően az lehet, hogy nem jogtisztán töltöd le, a többi csak cifrázás.


"Nekem pedig nagyon kellene..."

Mégis, mi az a csoda, amelyikre már nemcsak a Gimp kevés, de a közismerten a hivatalos oldalról lopható CS2 is elégtelen? Bocs, nem hiszem el, sajnálom.

Egyébként, ha ez bármire érv, nekem is nagyon kellene egy panorámás budai villa, cseréljünk. Szerezz egy ingyen bungalót, aznap szállítom az ingyen Photoshopot.

2013. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!