Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet megtudni, hogy egy...

Hogy lehet megtudni, hogy egy torrent utorrentben letöltődött-e már teljesen, ha már ki lett törölve onnan?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy külső winchesterre bírok csak tölteni már, és ha lehúzom, a torrent hibát jelez. Miután visszacsatlakoztattam, kijelöltem minden torrentet és újraellenőrzést csináltam, így viszont a törölteket megint elkezdte letölteni, mert 0% letöltöttnek érzékelte.

Ha más nincs, ki szeretném törölni ezeket a torrenteket az utorrentből

Próbáltam szelektálni az alapján, hogy mennyi a letöltött mennyiség, de pl 100 megás a torrent, de 120 mb van letöltve, akkor legtöbbször csak kétszer letöltötte ugyanazt a 60 megát. honnan lehet megtudni, hogy biztos, hogy minden fájl le lett töltve?


2013. júl. 16. 17:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah és nincs minden fájl kijelölve letöltésre, tehát az a fontos, h a kijelöltek tuti le lettek már töltve.
2013. júl. 16. 17:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor van letöltődve egy torrent, ha megjelenik mellette a " seed " felirat.
2013. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!