Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítése pendrive-...

Windows 7 telepítése pendrive-ról, segédprogramok nélkül?

Figyelt kérdés
Az ODD bedöglött, így csak a pendrive-os lehetőség maradt, netem nincs, ezért nem tudok beszerezni segédprogramot. A közelben van egy netező, de nem engednek semmit rádugni a gépre. Most Win. 7 Home Premium x32 van a gépen, és ugyanezt szeretném felrakni, a partíciók formázásával.

2013. júl. 17. 11:24
 1/5 Lajos54 ***** válasza:

Pedig ez program nélkül nem fog menni.

Kell hozzá egy program, ami elkészíti megfelelően a pendrive-t (pl. Rufus), kell logikusan egy pendrive, az eredeti telepítő lemez, meg egy haver, akinek a gépén előkészíted a pendrive-t. Azután már tudsz róla telepíteni, ugyanúgy, mintha a CD-ről menne..

2013. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gábor_79 ***** válasza:
De talán van rá mód. Így: [link]
2013. júl. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lajos54 ***** válasza:

Nem rossz ez a cikk, a módszerről korábban már hallottam is, de egy kis hibája azért van: ugyanúgy kell hozz (jelen kérdező esetében) egy másik gép, hiszen az övében nem működik az optikai meghajtó, mint írta. Azonkívül - a cikkben írtakkal ellentétben - vannak olyan programok szép számmal, amelyekkel gyorsan könnyen, megbízhatóan el lehet készíteni a telepítő pendrive-ot, használatukhoz pedig közel sem kell akkora felkészültség, mint ehhez a módszerhez.

Persze azért jó tudni ezt is...

2013. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gábor_79 ***** válasza:
Értem, lehet nem értelmeztem megfelelően a kérdést, de arra válaszoltam, hogy nem dughat rá semmit a net-kávézó gépére. - igaz így is lehetetlen, mert ehhez is rá kell dugni egy toll-tárt. Igen; szóval arra asszociáltam, hogy nem rakhat rá semmilyen programot, de így, mondom, win7-es alkalmazással megoldható. Épp csak nem ez volt a kérdés.
2013. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lajos54 ***** válasza:

Igen, végül is egyről beszélünk.

Akár így, akár úgy, mindenképpen kell egy gép, amin a telepítő CD-ről a pendrive-ra kerül a Windows.

Manapság már nagyon sokaknak van számítógépe, csak sikerül előkeríteni egy havert, akinél meg lehet csinálni...

2013. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!