Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok Word Dokumentumba...

Hogyan tudok Word Dokumentumban cellát, oszlopokat törölni, úgy hogy a szöveg megmaradjon?

Figyelt kérdés

PS1:

[link]


Stb...

Konzolok ABC Játék listáját szeretném megcsinálni, mikor bemásolom a táblázatot utána nekem csak a játékoknak a nevei kellenének oszlopok, cellák nélkül.

Hogyan tudom kitörölni a fölösleges sorokat?

Szóval nekem csak a játékok nevei kellenek.

Köszönöm előre is a választ!



2013. júl. 17. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Lemented a weblapot a böngészőből - megnyitod a wordben - kijelölöd az első (title/cím) oszlopot - jobbegér másolás - nyitsz egy új üres dokumentumot - jobbegér beillesztés - legalul lesz egy kis jel (beillesztés beállításai), amit lenyitsz, és bejelölöd, hogy csak a szöveg megtartása.
2013. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ha lesz időm megpróbálom :)
2013. júl. 17. 16:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült!
2013. szept. 24. 08:36
 4/4 fbri03d válasza:

Keeping Contains of the Table:

Save the webpage from the browser -open up that's in the Word- Select the first title/column or all on page -rightclick and copy- Open new clear document. After the paste, at the right bottom corner on the a bit sign to click third option.

2017. ápr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!