Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Önkénteseket keresek, segítené...

Önkénteseket keresek, segítenél? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy van egy buszos játék, nevezetesen az OMSI. Ebben gyárilag német utashangok vannak. Viszont arra jutottam, hogy megpróbálkoznék ezek magyarításával. Ehhez kellene 8 ember, 4 férfi és 4 nő hangja, akik felmondanák a szöveget magyarul. Nem hosszú szövegek, apró félmondatok. Megkérhetném az ismerősöket, de jobban örülnék, ha számomra ismeretlen emberek hangjai köszönnének vissza, valamint ebből adódóan teljesen anoním lenne a dolog.


Mindössze annyiból állna a dolog, hogy privátban elküldenék egy listát a felmondandó szöveggel, ti mikrofon vagy telefon segítségével felvennétek a hangotokat és elküldenétek nekem.


Nagyon örülnék neki, előre is köszönöm!



2013. júl. 17. 16:56
 1/2 Péter Román(S.W.A.T) válasza:

Szia én szertem az omsit es tetszik az

ötleted beszalhatok?? :)) email em : petervagyokhtc.PJR@gmail.com

2013. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Péter Román(S.W.A.T) válasza:
Ha kész lesz elkuldened a magyaritast?? Köszi..:-)
2013. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!