Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri játékot vásárolni?

Megéri játékot vásárolni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy megéri egyjátékos játékot vásárolni. Mert azt valószinüleg egyszer kitolod (ha jó game, akkor max kétszer) és utánna, már csak az a tudat vígasztal, hogy neked megvan. Multis játékoknál nyilván más a helyzet, de a csak egyjátékos alkotásokat nem éri meg jobban letölteni? Ha nem, akkor magyarázza el valaki miért jobb megvenni?

2013. júl. 17. 18:14
 1/6 soccerway ***** válasza:
Mi döntsük el neked mi éri meg és mi nem?
2013. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha csak eredetivel lehet multizni, akkor megéri megvenni(Persze ha 15 fölött van az ára én várnék, míg csökken). Ha meg letöltöttel is lehet akkor én nem pazarolnék rá pénzt.
2013. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha letöltesz egy játékot, azzal lopást követsz el. Ha nem támogatod a játékfejlesztőket, akkor szerinted mi lesz velük? Csődbe mennek, és hipp-hopp nincs több játék. Amúgy nem tudom, te milyen játékokkal játszol, de hogy nincs bennük tartalom, az biztos. Nekem vannak játékaim, amiket klasszikusnak tartok, és öröm látni, hogy a polcomon vannak. Ha egy COD-ot egyszer játszol ki, azt megértem, de pl. egy Dragon Age, Mass Effect, The Witcher kaliberű játékot a végtelen lehetőségek miatt akárhányszor végig lehet vinni. A leírásod alapján szerintem te egy COD-huszár vagy. Ha tévedek, akkor javíts ki. Amíg ilyen egy kaptafára készülő játékokkal játszol, addig nem csodálkozom, hogy felmerül benned a letöltés gondolata.
2013. júl. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Attól, hogy én nem támogatom a fejlesztőket még nem mennek tönkre, sőt még ha 500 ember is inkább letölti, akkor sem. A mai világban meg kell becsülni mindent, a pénzt is, nem kell fölösleges dolgokra kidobni, persze ha milliomos vagy, akkor az más. Ha nem tudhatod, kedves utolsó válaszoló, hogy mivel játszom, akkor honnan tudhatod, hogy nincs benne tartalom? Mellesleg utálom a COD -ot, semmi csapatjáték, semmi taktika, csak puszta rohangálás és puffoktatás. Az pedig lehet hogy büszkén nézel a Mass Efect cd- re a polcon (zseniális játék) de 20 év múlva csak egy szemét lesz ami a helyet foglalja.
2013. aug. 23. 11:12
 5/6 joci2003 válasza:
Megéri letölteni!De lenne hozzád egy kérdésem.több gépetek van otthon?
2013. dec. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen
2013. dec. 27. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!