Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a windows 8?

Miért nem indul a windows 8?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy 2 operációs rendszer van a gépemen, win7 meg win8, és elfuttattam a win7 loadert (nem a 8-on), és amikor bootolnám a 8-at akkor azt írja h Windows is loding files, vagy valami ilyesmi, és egy csomót vártam és semmi... Lehetséges hogy a win 8 teljesen használhatatlan lett? a win7 ugyanúgy működik, de a win8-at jobban szeretem

2013. júl. 17. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe törölném azt a fos win 7 et és a win 8 at használnám. Nekem sok gondom volt a win 7 tel és sokan istenitek pedig egy fos. Amig nemvolt win 8 vistát használtam de a win 8 hüséges rendszerem.
2013. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na de jó ilyet olvasni, én is imádom a win8-at csak egy két régi kedvenc játékom nem ment a 8-on :/
2013. júl. 19. 10:17
 3/4 A kérdező kommentje:
és bocsi az offért, de a vistáról hallottam hideget meleget, szerinted jobb mint a 7?
2013. júl. 19. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen sokkal jobb volt a vista mint a win 7 de már a windows 8 a legjobb. Ara a microsoft legalább ad új explorer böngészöt. Ha nemlenne win 8 akkor vistát használnék de már igy nem.
2013. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!