Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen játékot ajánlanátok?

Milyen játékot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanság eléggé unatkozom itthon, így valami féle játékot szeretnék beszerezni, természetesen PC-re, amivel elüthetném az időt. Mindenképpen valami Online játékot szeretnék, mert gép ellen nem szeretek játszani. Maga a műfaj teljesen mindegy csak a LoL-t és a WoW-ot ne ajánljátok :D Köszönöm a segítséget!
2013. júl. 17. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
CS multi, CoD multi, gta (sa) multi? Én ezeket szeretem. CS-ből 1.6 vagy Source, de most a O is elég jó, CoD-ból a 2,4,6
2013. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
CoD-ozni nem szeretnék, 6 éves warozós, klános "karriert" fejeztem be pár hónapja :) a tippeket köszönöm, a CS megfontolandó :)
2013. júl. 17. 23:47
 3/3 anonim ***** válasza:
(1. vagyok) én haverokkal még fifázni szoktam multin, most kezdem el a Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier multit, és a Spec Ops - The Line multit.
2013. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!