Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan töltsem le a mod-okat...

Hogyan töltsem le a mod-okat a GTA San Andreashoz? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy jó modot kérek és a leírást hogy hogy használjam.. pl ezt : [link] . Help

2013. júl. 18. 20:23
 1/1 A kérdező kommentje:

Na hát én is ugyan ezt töltöttem le, és Cj már nem azzal a régi gagyi telefonnal telefonál. Hát először is telepítsd le az IMG tool programot. [link] !( tudom egy hiba ablak fog kijönni közbe de ez mindenkinél így van, nekem is így volt )Ez az IMG Tool 2.0 verzió. Aztán most figyeld jól a lépéseket nehogy elrontsd a gta-t !

1: File - Open - gta3 ( C - Rockstar games - Gta San Andreas - models , és itt kell egy olyan " lemezképnek " lennie hogy gta3. Katt rá és egy csomó dff vagy txd fájl lesz előtted.

2. Nyomd meg az F2-es gombot, vagy --> Edit - Find -re katt és írd be a keresőbe hogy: cellphone.dff ! És ezt át kell cserélni arra az iphonera amit letöltöttél. Vagyis jobb gomb és Replace, majd keresd ki az Iphone mappában lévő chellphone.dff fájlt. Ha ez kész akkor ugyan ezt tedd , csak a chellphone.txd fájlt keresd, és ha megvan cseréld át az iphone-os txd fájlra. Na ez kész is csak még van egy fontos dolgod ezek után. Katt a : Commands - Rebuild archive -ra ! És így vagyunk készen. Ha jól megcsináltad, akkor már Carl Johnson-nak Iphone telefonja lesz:) Remélem sikerült megértened és megcsinálnod!:) ha valami segítségre lenne még szükséged a GTA-val kapcsolatban akkor nyugodtan dobj egy üzit és segítek!

2013. júl. 21. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!