Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom megcsinálni az...

Hogy tudom megcsinálni az Igo8 gps-t?

Figyelt kérdés

Van egy Nav N Go sd-kártyám, és rajt volt alapbol az Igo8 szoftver, amit véletlenül sikerült formáznom. Honnan tudok le szedni ilyen programot ill mik kellenek még hozzá? googleba beírtam de nem találtam olyant ami el is indulna felmásoltam a kártyára betettem a telóba és a teló nem telepíti fel automatikusan.

Program letöltő linkjét valaki betudná másolni, és letudná írni hogy mit hogy kell csinálnom?



2013. júl. 18. 20:33
 1/4 soccerway ***** válasza:
Magyarul le akarsz tölteni egy kalóz verziós igo-t? Jobb torrent oldalakon találsz.
2013. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jobban mondva nekem nem kalóz verzió kellene, nekem megvolt sd kártyán amit a telefonomhoz kaptam, csak sikerült formatálnom :(

meg igazábol én bármit is irtam be és jelöltem kezdőpontnak mindig Zalacsányon mutatta a pozícióm mikor én vasmegyében tartószkodom.

2013. júl. 19. 19:18
 3/4 soccerway ***** válasza:
Te vetted, eredeti, megvan a számlája? ha igen akkor be igóéktól kéne kérni megy ásikat valahogy.
2013. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
T-mobilba vettem a samsung omnia 2-t de csak a garancia papír van meg ami már nem érvényes. és így telefonhoz járt az igo. szerintem nem adnának :S
2013. júl. 20. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!