Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Diablo II? Tudnátok szervert...

Diablo II? Tudnátok szervert ajánlani?

Figyelt kérdés
Diablo II vagy D2 LoD magyar (vagy külföldi ahol sok magyar van) szerverre lenne szükségem, ahol játszanak emberek is lehetőleg. Köszönöm.

2013. júl. 18. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
battle.net
2013. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam ez nyilvánvaló, de tört szerverre céloztam :O
2013. júl. 18. 22:34
 3/5 anonim válasza:
Felejtsd el! Soha sem sikerül feltörni. Blizzardról beszélünk. https://www.youtube.com/watch?v=kIIvrXZznWs&feature=youtube_..
2013. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ööööööö

igen, a blizzardról beszélünk, de ha már a wowot sikerült, egy régebbit miért ne sikerült volna?

amúgy itt van 1 magyar tört szerver:

www.kyra-server.hu

Én is ezen játszom :D

A nevem RayzisDC kari nevem RayzisSorci

Remélem feljösz :D

2013. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A francba! De félre értettük egymást. :) Én a Diablo III-ról beszélek. Lol. Látom csesztél megnézni a videót. Azóta sokat fejlődött a cég. Azt úgy oldották meg, hogy soha sem tudja senki sem használni, mivel jelszó köteles. A Diablo II-re visszatérve ne hogy már ne legyen 1999 Ftod az eredeti játékra!? :) :D XD
2013. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!