Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 alatt miért nem...

N.,. kérdése:

Windows 8 alatt miért nem megy egy csomó játék? Vagy csak nekem nem megy? Pl: cod mw3, crysis2, crysis3, nfs-ek, dirt2?

Figyelt kérdés

2013. júl. 19. 01:30
 1/3 anonim ***** válasza:

a többit nem tudom, de a mw3 és a crysis3 nekem vígan elmegy w8 X64-en.

vagyis a crysis 3 szenvedős volt, vagyis még az is... (Bbox)

win7- en gond nélkül ment, 8 on előszőr el se indult. DX. meg c++ keretrendszert feltettem a lemezéről, aztán elindult.. very high grafikán valamiért így is buktam win7 hez képest vagy 10 fps-t...

2013. júl. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Turismo ***** válasza:
Az a baj még mivel most jött ki nem rég a W8 még nagyon sok kompatibilitási problémával küzköd a rendszer.. Egy olyan felhasználónak, aki játszani szeret, annak szerintem nem érdemes még most felrakni a W8-at. Nyugodtan maradhat még a W7
2013. júl. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem kössz. én sem váltok mert van vagy 30 game-m abból 3-4 ha megy... na majd jövőre :D
2013. júl. 19. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!