Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudna segíteni valaki? Powerpo...

Tudna segíteni valaki? Powerpoint.

Figyelt kérdés
2007-es powerpointom van. Van egy videó és azt amikor beillesztem lejátssza, ezzel nincs is baj. Hanem szeretnék elé berakni egy képet és az viszont nem jeleneik meg. Amikor pedig szöveget próbáltam,mondjuk szövegdobozzal,az pedig egy pillanatig jelenet meg, pedig szeretném, ha legalább 5 másodpercig!

2013. júl. 19. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:

olyan rosszul van föltéve mindkét kérdésed,hogy igazából még érteni sem lehet,nemhogy válaszolni rájuk,

(na ilyenkor szokták visszaírni : mit nem értesz te kocsog,-á minek válaszolsz,ha semmit tudsz,-előbb tanulj meg szöveget értelmezni te búzás,)

2013. júl. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát én nem szoktam így válaszolni. Ha nem írom érthetően elnézést. (De azért te is megmondhatnád kicsit kedvesebben is!) Sajnálom, de nem vagyok ebben profi, de ha megfogalmaztad volna, hogy melyik része nem érthető, akkor legalább előrébb lettünk volna, de így...
2013. júl. 19. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!