Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kezdtek el szaggatni a...

Miért kezdtek el szaggatni a gépemen a filmek, ha rákötöm tv-re?

Figyelt kérdés
Eddig nem csinálta ezt a gépem, de mostanság, ha rákötöm tv-re és néznék 3D-s filmek szaggatni kezd sokszor, vagy csúszik a hang meg a kép. Régebben nem volt gond, mentek de most már nem.

2013. júl. 19. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
nem bírja el a géped videókártyája a kétszeres terhelést. ugyanígy jártam laptoppal HDMI kábellal samsung smarthoz kötve. egy darabig ment a film, majd belassult a hang , akadt a kép meg ilyenek. aztán kipróbáltam külsős vinyóval mkv fájlt lejátszik-e és igen. 3d ben is akadásmentesen futnak azóta külsősről, és a tv nek jobb processzorja ilyen téren. hogy régebben miért ment és most miért nem, azt nem tudom, de az biztos hogy nagyon megterheli a videókártyát. számold ki hogy 4x kell ugyanazt a képet lejátszania. 3d nél ugye.
2013. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!