Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 3 problémával...

Battlefield 3 problémával szenvedek ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
Nos nem rég vettem meg a bf3 játékot 1 napja kb 30-40 percenként directX erroral dob ki valaki tudna segíteni? előre is köszönöm

2013. júl. 19. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen dx- ed van?
2013. júl. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz 9
2013. júl. 19. 20:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kérdést minek kiírni ide?Ember ott a Google...Vagy Win reinstall és dx telepítés újra ennyi...
2013. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

2. vok...9? xD Start--->Futtatás--type-->dxdiag és enter

majd ő kiírja neked am 9 nemlehet ...megsem indulna a Bf

2013. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vok még mindig! ***** tessék frissítsd le! csak neked töltöttem fel :D hátha :D ha nemsegít akk win reinstall ennyi.

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. júl. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó na nem vagyok otthon ezen a téren sry .:/ és köszi
2013. júl. 19. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Énkérek elnézést kérdező de tudod h *f*e*l*b*a*s*z* már a sok idióta kérdés xD én nemtudom...nem értem...nemvagyok se kocka se élettelen se kva nagy gamer van asszonykám és életem is de szeretek játszani nagyon és értek a gépekhez és az elektronikához...és 20 éves vagyok...a korosztályom többi tagja meg hülye mint a ****!tisztelet a kivételnek...énsem születtem a tudással xD de jön magától és megtalálom a módot mindenre xD
2013. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elvárom hogy elnézést kérj ha és nem szoktam ilyen téren keresgélni csak cd be install és game ..:)) szóval és én 16 vagyok nem tanulok informatikát és alapból meg seggvagyok hozzá hogy magamtól..:D
2013. júl. 19. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!