Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek? Megszűnt az Msn...

Mit tegyek? Megszűnt az Msn és nem találom őt sehol!

Figyelt kérdés

Teljesen elvagyok keseredve. :(

Régebben még beszélgettem msn-en egy partneremmel, akit később letiltottam, de ez 2 éve volt kb.

Nemrég az msn-t összekapcsoltam a skypeal, ahol megjelennek azok az ismerőseim, akik msn-en is megvoltak.

Annak a partneremnek akit keresek irtam egy üzenetet outlok-on, de biztos nem fogja látni...mert már van facebook stb. meg már fel is oldottam.

Meg még az a baj hogy skypeon nem engedi hogy felvegyem a partnerlistámra. Miért? Azt irja nem szerepel a partnerlistámon. Megmár fel se tudnám venni, mivel csakis az msn-nel müködne szerintem.

Már mindenhol kerestem sehol se találom, akit keresek. :(

Az msn címét azt tudom de az nem elég arra, hogy megkeressem. Vagy még hallottam az IP címről, arról esetleg tudtok valamit, hogy hogyan lehet megkeresni valakit csak egy email címmel?



2013. júl. 19. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2013. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akarja, úgysem fogod megtalálni. Különösen ha már két éve letiltottad.
2013. júl. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!