Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cseréljek win7-re vagy ne?

Cseréljek win7-re vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!! azt szeretném megkérdezni hogy érdemes -e a gépemre win7-et tenni! a gépem összeállítása a következő : GA.G31M-ES2C alaplap

ATI Radeon HD 4350 512MB Directx 10 kompatibilis videó kártya

3GB ram

Processzor : Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2.60GHz (2 CPUs), ~2.6GHz


És hogy érdemes-e fejleszteni a a videó kártyát, ha igen akkor pedig melyik az a ATI Radeon seria ami már támogatja a a DX11-et??



2013. júl. 19. 22:07
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

"Cseréljek win7-re vagy ne?"


Kinek a pap, kinek a papné. Ez a gép már elég korszerű egy 7 -eshez, szépen futna rajta. Én már biztosan nem kínlódnék XP -vel, ha csak nem lennék megáldva valami nélkülözhetetlen őskövület szoftverrel, ami fontos lenne nekem és csak XP -n futna.


"És hogy érdemes-e fejleszteni a a videó kártyát, ha igen akkor pedig melyik az a ATI Radeon seria ami már támogatja a a DX11-et??"


Te tudod, de ez a kártya harmat gyenge, tehát szerintem igen. Fejlessz.

Ezek már mind Dx11 -esek: HD5xxx, HD6xxx, HD7xxx

2013. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
HD 6670-nél nem lenne értelme nagyobbat belerakni. Szerintem ez lenne a legmegfelelőbb a gépedhez. Kicsit cpu limit lesz de hát az mindig van valahol. Bár azon a procin könnyű húzni. Az 'E' sorozaton tán kell is:)
2013. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és még tudnátok nekem küldeni egy olyan oldalt ahonnan olcsón lehet venni komolyabb videó kártyát (lehet használt is) ja meg hogy kb mi pénz körül vannak ezek :)
2013. júl. 19. 22:22
 4/4 levis56 ***** válasza:
Írd be a keresőbe hogy hd 6000 sorozatu vga ezer választ kapsz,más is erre használja a netet,van számítógéped mire használod mindent a szátokba kell rágni vagy nincs időd?Meg is vegyék neked?
2013. júl. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!