Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet ez a hiba laptop...

Mi lehet ez a hiba laptop újratelepítésnél?

Figyelt kérdés

haverom odaadta a laptopját hogy rakjam újra, jó kis gép 8 giga rammal, újjra telepítettem formáztam. mikor kész újraindult, biost betöltötte utánna mikor a rendszert tölteni fekete képernyő és azt látom hogy megint biost tölti. pedig végig ment a telepítő rendesen, win 7 64 bit

milehet a probléma ? beállítottam elsődlegesnek a Hdd-t de ugyanúgy.. mégegyszer újra raktam, és semmi változás. kicsit meglepett a dolog. mert nállam is ugyan az a rendszer simán gond nélkül ment 1.re, azóta is azt használom


2013. júl. 20. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

nem vagyok benne biztos de pár évvel ezelött nekünk is ez volt a problémánk,

ellenőrizd hogy a ramot biztosan jó helyre raktad!

2013. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Arimateia válasza:
Szerintem ha memória baja lenne, hangjelzéssel üdvözölné a gép. Hibás RAM-nál esetleg újraindulgatna, de nem csak a BIOS-ig jutna. Azért ha már a BIOS-ban vagy, megnézheted, hogy minden hardvert felismert-e a gép, jól ismerte-e fel. Ez inkább úgy tűnik, hogy nem talál indítható op. rendszert. Indító menüben látszik a Win7?
2013. júl. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én vinyó hibára gondolok.. de az is lehet hogy az oprendszer nem tetszett neki.. mondjuk írta haverom hogy sikerült neki.. egy új rendszert leszedett. nem értem.. pedig az én rendszerem is.. olyan kibővített hogy van benne minden
2013. júl. 21. 12:58
 4/4 Arimateia válasza:
Szerintem nincs baja se a vinyónak, se a telepítőnek, inkább logikai hiba lesz. Pl. olyan driver lett beintegrálva a telepítődbe, ami a másik laptopnak nem jó.
2013. júl. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!