Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elmegy ezen a gépen a cod2?

Elmegy ezen a gépen a cod2?

Figyelt kérdés

Ut2004 gond nélkül elmegy, viszont a nagy kérdés h a cod2 elmegy-e.


768MB RAM

1,3GHZ Intel proci

32MB videókártya


2013. júl. 20. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Heló!


Szerintem nem. Vagy, ha mégis elmenne, játszhatatlan lenne.

2013. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aham. Kiderült, 1280MB azaz 1,2GB ra ki tudom bővítteni (találtam ramot) azzal el fog menni? :S
2013. júl. 20. 21:55
 3/10 P.O.C. ***** válasza:

A COD2 -nek még van DirectX 7 -es módja is, azzal általában bármilyen sz_r gépen elmegy, így tehát egy próbát megér.

DirectX 9 módban viszont valóban olyan lenne, mint ha képregénnyel játszanál, vagy lehet ki is fagyna a játék.

Egyik régi gépemben egy Ati Radeon 9600XT kártyám volt 256 MB DDR -el, 1 GB RAM, és AMD Athlon64 3200+ @2 Ghz-es proci. Ha minden kikoppoltam, akkor szaggatot rajta mint a háborodás Dx9 módban.

2013. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Itt a videókártyán múlik már a dolog, és a procin.


Én kipróbáltam régen a játékot MX440-el és Celeron 2 GH-es procival. Szar volt, nagyon. Ronda grafika, és sokszor akadt. Ahogy sejtem, neked ráadásul integrált cucc lehet a gépedben. Ha így van, az még siralmasabb.


De ha nem, szerintem akkor sem lesz valami jó futtatni a játékot.

2013. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem integráltak.

Van itthon egy 512mb os videókártya is. Ati radeon x1550

de amikor beraktam a gépbe, minden játékba kisebb textúra hibák voltak ezért az alap videó kártyáját raktam vissza.



Lehet az zavart be hogy intel proci a videókártya meg amd gyártmány? És ugye konkurencia

2013. júl. 20. 22:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Az alap VGA is ati volt? Frissítetteda drivert?
2013. júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Neked AGP-s a géped - a nykam teszem rá -, akkor még szó sem volt AMD+ ATI "egyesülésről :). Az pár éve történt csak, szóval szó sicns iylesmiről. Meg amúgy se, iylen gond nem lehet.
2013. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 P.O.C. ***** válasza:

"Lehet az zavart be hogy intel proci a videókártya meg amd gyártmány? És ugye konkurencia"


Ki van zárva. Az Intel akkoriban még nem nagyon gyártott használható VGA -t, mint ahogy ma se nagyon.

2013. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A gép 2001es.

Ati radeon x1550 (512MB) tökéletesen passzolt a foglalatba. (ez a vidikártya 2006os ha jóltudom) és igen, amikor beraktam egyből frissítettem

2013. júl. 20. 22:51
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ki van zárva. Az Intel akkoriban még nem nagyon gyártott használható VGA -t, mint ahogy ma se nagyon."


A kérdező itt arra gondolt, hogy pár éve az AMD felvásárolta az ATI-t. vagyis a két - eredetileg - processzorgyártó óriás úgy kerül "összetűzésbe", hogy az egyik VGa, a másik proci. De mitn írtam, ebből nem lehet gond - így legalábbis.

2013. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!