Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows telepitö nem bootol...

Windows telepitö nem bootol lemezhibát ír!?

Figyelt kérdés
windows 7és8-nál is lemezhibát ír ki már a telepitö indulásakor... De linux meg gond nélkül felmegy.

2013. júl. 20. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:

valószínűleg rosszul írtad ki

win7-t tedd inkább pendrive-ra

2013. júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pendrivera vettem ki eddig is a usb dvd tool al de probáltam jumy val és unetbootinel is mindel ugyan az probáltam két fajta windows7-et meg1 win8at. (bocs a helyesírásért de mobilrol vagyok)
2013. júl. 20. 22:52
 3/7 tabaki ***** válasza:
Nem lehet, hogy a linuxos fájlrenszert nem érti, le kéne formáznod a vinyót windowsosra?
2013. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megprobálom, bár régen telepitettem már ugy hogy linux volt rajta ext4el es semmi gond nemm volt...

barr igy most még a formázádig sem juttok el a hiba miatt de holnap átrakom egy madik gépbe ès leformazom

2013. júl. 20. 23:07
 5/7 tabaki ***** válasza:
Elvileg linux-lemezzel is formázhatnád, de éjfélkor már ne állj neki... Holnap meg inkább, ahogy kitaláltad.
2013. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pendrive-ra csak egy progi van ami működik is és a gyártó

(Microsoft) adott ki ez pedig a:

Windows7-USB-DVD-tool

csak ezzel lehet normális boot (lemezt) készíteni

már nem egyet csináltam és mind működik

csak msdn-s iso-t használj és akkor jó lessz

a pendrive legalább 4GB legyen és először FAT32-be formázd

a progi úgy is megformázza mégegyszer de ha ntfs-be van akkor lehet hogy nem boldogul vele elsőre,

továbbá semilyen más progit ne futtass közben amig csinálja

2013. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy ez win alá van nekem most linux alatt kellet volna (amugy ismerem windowsnál én is mindig ezt használom)
2013. júl. 24. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!