Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek ezek közül melyike...

Szerintetek ezek közül melyiket éri meg a legjobban megvásárolni a multi része miatt?

Figyelt kérdés

Call Of Duty Black Ops 2

Call Of Duty Ghosts (ha majd kijön)

Battlefield 3

Battlefield 4 (ha majd kijön)

Unom már a pay2win játékokat, mert akik fizetnek, előnyre tesznek szert (tudom, hogy ez a lényege...), és gondolom az általam felsorolt játékokban nincs ilyesmi, és ezért szeretnék egyet venni, inkább csak a multi miatt. Azt hallottam, hogy a BF az nem olyan, mint a COD, hogy rohansz és ölsz meg izé, hanem taktikázni is kell... Ez mennyire igaz? És szerintetek melyiknek jobb a játékélménye?



2013. júl. 21. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Messze messze egyértelműen a BF4 lesz a legjobb játék ezek közül.

"BF az nem olyan, mint a COD, hogy rohansz és ölsz meg izé, hanem taktikázni is kell... Ez mennyire igaz?"

Teljesen. Nem is említhető egy lapon a két játék.

2013. júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ. Akkor várok, míg kijön a BF4 PC-re. És talán még tovább is, hátha lejjebb megy az ára... :D
2013. júl. 21. 19:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát mire lejjebb megy az ára az elég soká lesz. Ha annyit akarsz várni, akkor addig érdemes megvenni a BF3-at, azzal is igen jól el lehet még venni és egy rakat kiegészítővel együtt is olcsó már.

Arra viszont készülj fel, hogy ezekhez, főleg a 4-hez azért elég erős vas kell.

2013. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azzal szerintem nincs gond, hogy erős vas. Intel Core i5 650 3.2GHz 2mag (virtuálisan 4), 4x2 GB 1333MHz DDR3 RAM, Nvidia GeForce GTX 550 Ti 1GB videókártya. Szerintem a BF3 menne highon legalább, és hát BF4... Meg a Ghosts új motorját még nem ismerem, hogy mennyire kell neki a gép...
2013. júl. 21. 22:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, BF is attól függ hogy be jön-e a stílusa. Oké más a játékmenete de én csalódtam benne. Hatalmas pályák vannak (3ba, gondolom 4be is ugyanazok lesznek..) de szerintem ez baromira nem előny, jobban hasonlít egy igazi háborúra, de egyszerűen kb kezdőként annó nagy mapon azt se tudtam hol vagyok, mentem csapattal tankal szarrálőttek stb, tdm-en meg fragem nem volt mindig volt valami epic pro aki 600méterről szedett le embereket sniperral. Az hogy taktikázni kell félig igaz, de kissé túlzás is. Így is úgy is mindenki a saját feje után megy.. járművek miatt nagyobb mapon kicsit változatosabb a dolog. Ráadásul a BO2-ről meg annyit tudnák mondani hogy sokkal tartalmasabb, pedig a CoD-ért sem vagyok oda, sokkal több tartalom van a BO2-ben tartalomban mint a BF3-ban, mert a fejlődési rendszere sokkal jobban kivan dolgozva.



Szerintem arról dönts hogy melyik játékmenet tetszik jobban, ugye COD egy sima shooter, lövölde, igaz rengeteg játék módvan benne, de szvsz a TDM megunhatatlan. A BF3 eléggé más, az biztos hogy játékmenetben eléggé mást alkot, ugye a jetek helik tankok stb.. de mondom én az egészben csalódtam és nem hinném hogy a bf4et megveszem, bár az is tény hogy a bf nem az a játék amiben akkora hitbox van.. (bár láttam már olyan epic makker prokat akik 6000méteres HS-t makkolt, meg a Jetben ülőt kilőtte..)

2013. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Őszintén bevallom, én inkább a COD felé húzok a multi terén. Nekem valahogy jobban bejön az a stílus, hogy megyek és osztom a headshotokat... De ettől még a BF sem rossz. Mind a kettőnek meg van a maga úgymond rajongótábora. Lehet hogy megveszem a BF3at, vagy 4et, és csalódok. Lehet, hogy megveszem a valamelyik COD-ot, és csalódok. Előre nem lehet tudni. Sajnos. :/ (Illetve lehet, de az már inkább illegálisnak számít...) Könnyen lehet pénzkidobás egy ilyen vétel. PS2re megvan a GTA SA, és nem bírom végigtolni, mert nem bírok analóg karokkal játszani. Azt a vételt nagyon megbántam. Egy kicsit elkanyarodtam a témától... Talán megvárom az új részeket, és nézek majd gameplayoket, hogy melyiket vegyem meg.
2013. júl. 23. 17:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hogy ha már vársz ne a CoD-ra vagy a BF-re tedd, jövőre jön a TitinaFall, egy only multi sci-fi fps, mechákkal, Idei E3-on mutatták be és valami brutális jó volt gameplay alapján.
2013. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*TitanFall
2013. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jah láttam. Az E3 játékok közül a BF4 rombolható környezete, meg az a beszívott jellegű Plants vs Zombies Garden Warfare-je tetszett. :D Kedvelem a Sci-fi dolgokat, de nem játékok terén. Inkább csillagászati műsorok terén.
2013. júl. 23. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!