Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet ez? Felvillanó...

Mi lehet ez? Felvillanó kamera ikon a tálcán, ami zavarja a munkát, és játékot. Felvillan, majd eltűnik egy kamera forma ikon, villan a képernyő, és a játékot leteszi a tálcára, gépelés közben pont akkor kimaradnak a betűk, percenként csinálja.

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést itt találtam és sajnos nem kapott választ az illető. Jelenleg ugyanezzel a problémával szenvedek.

Valami ötlet?


2013. júl. 21. 19:02
 1/2 anonim válasza:

Eszközkezelőben kellene szétnézni. Ha van kamera telepítve vagy ismeretlen audió/videó eszköz, azt letiltani erre az időre.

Egy fórumon azt írják, hogy harmadik féltől származó driver is okozhatja ezt. Megoldás:

Start --> Futtatás (Win7: Start+R) --> msconfig --> enter.

Keresd meg az Automatikusan induló szoftverek közt ami nem kell (feltehetően valami update lehet, vagy maga a driver), vedd ki a pipát, és indítsd újra a gépet.

2013. júl. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kalina Péter válasza:
No a problémát több minden okozhatja, nekem például a mobil internet up-date programja. A következőképpen tudod megkeresni, hogy mi okozza: Vezérlőpult -> Felügyeleti eszközök -> Eseménynapló -> Windows-napló -> ezen belül az Alkalmazás -ra katt. Ott láthatod, hogy milyen programok indultak el, milyen hibák vannak. Nekem is kereken percenként indult ez az alkalmazás, ugyan evvel a kamerás ikonnal. A problémát a mobil internet program törlése és újra telepítése megoldotta, de mint említettem más is okozhatja. Ott megtalálod, hogy mivel van gond.
2013. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!