Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tölt le?

Miért nem tölt le?

Figyelt kérdés

Youtube downloaderrel szeretnék letölteni videót a youtuberól. Tök furcsa, hogy már használtam ezt a programot korábban vezetékes netről, és akkor rendesen töltött le, most meg, amióta wifim van egyáltalán semmit nem tudok leszedni a legfrissebb verzióval. Ez mitől lehet? Van esetleg erre valami beállítás, amivel beállíthatom, hogy menjen wifivel? Vagy mit lehet vele csinálni?

Segítséget előre köszi!


2013. júl. 22. 19:40
 1/2 anonim válasza:
Nekem is wifi-m van és nem tölti le a youtube downloader , v iszont ajánlani tudom helyette YTD Video Downloader
2013. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hulioboy ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért kell mindenféle programokat letölteni amikor elég egy bővítményt hozzáadni a böngésződhöz és máris minden youtube-os video alatt megjelenik egy link hogy download video/mp3 Megnyitod a böngésződet (ajánlom a chrome-ot) Eszközök/Bővítmények és ott a hozzáadásnál letallózod a youtube video downloadert. Innentől kezdve töltögethetsz kedvedre...
2013. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!