Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lenne jobb visszarakni...

Miért lenne jobb visszarakni a gyári operációs rendszert?

Figyelt kérdés

Üdv!Egy ismerőröm azt ajánlotta hogy rakjam vissza a gyári operációs rendszert mert akkor gyorsabb és jobb lesz mint

most és jobban viszi a játékokat de én ebbe nem vagyok biztos ezt kérdezek meg másokat is.

A gép adatai:

2 GB RAM

224 MB videó kártya

3.20 GHZ processzor

windows xp profesional sp3 32bi

Ami gyárilag volt rajta windows xp home edition sp2



#Windows #gyári #XP #vagy.pro
2013. júl. 23. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

a gyari op.rendszer az biztos ,hogy megfeleloen mukodik


de honnan lehet azt tudni ,hogy nincs mas .ami meg jobban futna a gepeden,ha nem probalsz ki uj rendszereket???

2013. júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Linuxot próbáld ki rettenetesen gyors, én évet óta használom, nincs rajta se tűzfal se vírusírtó mégsem lett vírusos...
2013. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos az, hogy mi fut gyorsan a gépeden, és hogy mik a mai (pl. biztonsági) igények, az két dolog. Hiába gyorsabb az SP2, ha az tele van biztonsági résekkel és hibákkal.


Hogy home vagy prof, az kevésbé számít a terhelésbe, az inkább "marketing" különbség. :)

2013. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!