Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan törölhetem a régi...

Hogyan törölhetem a régi windows mappáját?

Figyelt kérdés
Szóval a számítógépem lassú volt ezért újra telepítettem de nem a c meghajtóra hanem a d-re és a c meghajtón megmaradt a mappája de nem a .old hanem egy rendes windows mappa. Elvileg az nekem már nem kell ezért le akartam törölni de nem engedi és formázni se tudom a meghajtót. Hogy tudnám törölni?
2013. júl. 23. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert a C a fő meghajtó...

Újratelepíted a C-re miután windows telepítő leformázta.


Totál junk így a rendszered, sorry.

2013. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


ird ki lemezre ,bootolj lemezrol ...majd torold .amit szeretnel

2013. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez utolsó sem megoldás, mert utána meg nem fog elindulni az oprendszer a "D"-ről, csak szólok...


Telepítőlemez betesz, róla bootol, törlöd a "C" partíciót, majd létrehozod újra - mert ha jól emlékszem simán formázni nem tudod a partíciót, csak ha telepítesz rá oprendszert - és ezután kell egy új bootfájlt létrehozni a "C"-re, hogy a "D"-n lévő oprendszer elinduljon.

Ezt is a telepítőlemezzel tudod megcsinálni, így:

[link]



Persze ez WIN7-re vonatkozik, mert oprendszert nem írtál...

2013. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen win 7 és köszönöm meg is próbálom.
2013. júl. 23. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!