Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-ből hogyan varázsolh...

Windows 7-ből hogyan varázsolhatok Osx-et? Infó lent.

Figyelt kérdés

Nem áttelepíteni szeretném hanem egy tök ugyanolyan kinézetet a jobb oldalról balra áteni a bezárás kis méret..

Tudom hogy van osx téma feltettem de nem változott semmi csak egy rocketdokot tett fel...

Honnan lehet ilyet letölteni?

Win 7 prof.

Köszönöm


2013. júl. 23. 16:15
 1/3 anonim válasza:

Keress rá Google-ben különböző OS X Transformation Pack-ekre. Ezek nem témák csupán, hanem a rendszerfájlokba is belenyúlnak. Ugyanúgy Windows marad, tehát semmilyen Apple-támogatást nem élvezhetsz (a Microsoftét persze ugyanúgy), de a kinézetet majdhogynem 100%-ban átszabja neked OS X-re. Van Snow Leopard, Lion és Mountain Lion változat is, valamelyik megcseréli a vezérlőgombokat, valamelyik nem, ha komolyan érdekel, végig kell próbálgatni és akkor meglátod, melyik tetszik jobban.

De azt nem árt tudnod, hogy eléggé meg tudja fogni a gépet, és akkor csak azt éred el, hogy kiábrándulsz az OS X-ből - ami jelenleg nyilván tetszik, ezért szeretnéd a felhasználói felületet megváltoztatni. Én mindenképpen amellett vagyok, hogy inkább valahogy gyűjts össze egy eredeti Apple-gépre, mert valóban csodás élmény használni, vagy ha a géped konfigurációja alkalmas, inkább a Hackintosh-sal próbálkozz, Google erre is ad közérthető, magyar nyelvű találatokat. Ha mégis a Transformation Pack mellett döntesz, csak saját felelősségre vágj bele, mert sok vírusirtó se szereti (talán nem is alaptalanul), és ahhoz, hogy fel tudd telepíteni, szükséges a UAC kikapcsolása is, aminek hatása, hogy bármilyen program települhet a gépre a jóváhagyásod nélkül.

2013. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, próbáltam egy párat de nem ugy változtatta meg ahogy a leírásban volt... Most tettem fel rocketdocok és egy kicsit változtattam..

Egyébként ezen menne Os x ? Ha feltelepíteném attól félek hogy nem lesz driver hozzá mert 7 hez is sokat keresgéltem még megtaláltam..

Adat: Dula core 1,8 ghz, Sis mirage 3 384mb, 2 gb ram, stb... Jaj és laptop!

Köszönöm

2013. júl. 24. 08:06
 3/3 anonim válasza:
Őszintén szólva nem tudom, nem ismerem, milyen paraméterek kellenek hozzá, de a neten hackintosh-ra keresve megtalálod a választ is. Amúgy mintha úgy rémlene, hogy inkább asztali gépekre ajánlott, notebookra nem. De nézz utána. A driverek (OS X esetében kextek) pedig ugyanúgy elérhetők nagyjából, és sokszor sokat már a telepítőlemez is tartalmaz. Mindennek utána kell nézni alaposan, nagyon jó leírások vannak. Én sajna nem vagyok szakértő, én MacBookot használok, és régen volt az, hogy a Hackintosh-ról olvasgattam.
2013. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!