Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Need For Speed Underground 2...

Need For Speed Underground 2 Elakadtam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Need for speed underground 2-ben amikor már meg van a kikötő és ott is minden, csak még egy város le van zárva, és végeztem az összes versennyel, és nem adott több versenyt, már verseny kocsik sincsenek az utcákon, csak azok a sima autók.nincs semmi verseny, csak a boltok :s Ilyenkor mit kell csinálni? vagy mi a teendő? válaszotokat előre is köszönöm :)

2013. júl. 23. 16:21
 1/5 Török Kevin válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés, mert azt a részt sztem senkinek se nyílt még meg (lehet azét, mert ott van a URL zóna, nem tom :S). Am a nem jelölt versenyeket is kipipáltad ? Mert akk lehet itt a probléma gyökere.
2013. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A legvégén van egy verseny azthiszem 5 körös. Ha azt megcsináltad akkor kijátszottad.
2013. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a jatekot tok egyszeru vegig vinni ez levelek re van ossztva es minden levelen van nehany verseny aszt meg kel csinalni de mikor csak egy versenyed van akkor kezdj el keresgetni rejtett versenyeket mindig csak egy par verseny van ami rejtett mnden levelen mikor mar nem talasz rejtett versenyt akor csinald meg aszt az egyet ai felvan tuntetve a terkepre meg persze mindig a legujabb cucokat tegyed bele mert van olyan fotozas amit csak igy kapsz meg inkabb akulsore menyel ne a belsore mert ha gyengebb is a kocsid akkor is nehezen de megtudod csinalni
2013. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen eben igazad is van hogy van egy ot koros verseny a vegen amikor csak egy elen mesz de aszt 60 vagy 70 valahany % megtudod csinalni ha kihagyod a fotozasokat meg a rejtett versenyeket mert ha nem csinalod meg mindegyik rejtett versenyt a sajat levelen akkor eltunik es akkor mar nem tudod megcsinalni a jatekot meg mikor kapsz egy csilagot vagyis fotozast mindig a csilaghoz kel menye mert ha meg csinalsz egy par versenyt milyelott a csilaghoz mesz akkor az eltunok

az elozo vagyok

2013. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha le van zárva még egy város, akkor a negyedik szakaszon akadhattál el. Tuningold fel az autódat úgy, hogy a vizuális értéke elérje a 6 csillagot. Az előttem szólóknak igaza van abban, hogy a legutolsó URL-t a kaszás banda ellen és a végső párbajt a főgonosz ellen egy rejtett verseny teljesítésével hívhatod elő, én mindig a kikötői autószalonnál lévő rejtett sprintet szoktam megcsinálni, hogy előhívjam a végső versenyeket.
2016. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!