Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy az a partnerem aki engem törölt a partnerlistájáról, egyszer-kétszer mégis bejelentkezik?

Figyelt kérdés
A Plus-ban néztem meg előtte, hogy törölt, aztán bejelentkezett egy fél percre, aztán újra eltünt és láttam, hogy a listáján sem vagyok fennt.
2009. okt. 22. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy letörölt téged, te még látod őt és írhatsz is neki. Amíg nem tilt le persze.
2009. okt. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az oké, de engem nem csak törölt, de tiltott is. Csak ez esetben írja azt a Plus, hogy nem vagy fennt a listáján. Lehet, visszavett. Vagy lehet, hogy az msn szorakozik.
2009. okt. 22. 00:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, de tévedsz. A Plus azt jelzi ki, hogy ki TÖRÖLT le. Azt nem, hogy le is tiltott-e az illető. Ha néha látod, hogy feljön, akkor:

1, letiltott, de felold 1-1 pillanatra

2, feljön, de rögtön rejti is, hogy kapcsolódik

2009. okt. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyik partneremmel kiprobáltuk. 1. csak letörölt a listáról 2. letiltott és letörölt a listáról 3. csak letilott. De semmelyiknél sem jelezte, hogy nem vagyok fennt a partnerlistáján.

Akiről kérdeztem, megbeszéltük, hogy törölni és tiltani fogjuk egymást (én még nem tettem meg), én nem is vagyok fennt nála, de egy párszor mégis bejelentkezik. Ezt nem értem, hogyan.

2009. okt. 22. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!