Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért léteznek virtuális...

Miért léteznek virtuális meghajtókezelő programok, ha nem érnek semmit?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam mindegyik működik.
2009. okt. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hogyan?????
2009. okt. 22. 10:16
 3/10 A kérdező kommentje:
Van egy program. Torrent fájl letöltöttem, uif kiterjesztésű gondolom képfájl, kicsomagoltam 3cd-s. külön mappákba minden cd tartalmát. aztán a mappákat cd-re írtam ahogy azt kell. Elindul a telepítő és kéri az 1.cd-t. Adom neki ok aztán megint. Daemontollal létrehoztam virtuális meghajtókat megadtam ezt a képfájlt az 1cd képfájlt az 1.meghajtóra így tovább. megnyitom mivan nincs eszköz!!! Akkor értelmesek??! Vagy lehet hogy nekem nem megy mert nő vagyok vagy mi a k*rva anyám van???!
2009. okt. 22. 10:19
 4/10 anonim ***** válasza:

neked nem megy mert nő vagy vagy mi a k*rva f*sz

Stiluskritika befejezve.


Ezt a programot szedd le, ingyenes: UIF to ISO converter

[link]

átkonvertálod ISO-ba és kész

2009. okt. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szart sem ér. uif2iso fájl hiányzik.
2009. okt. 22. 10:56
 6/10 A kérdező kommentje:
uif2iso.exe bocs.
2009. okt. 22. 10:56
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem értik. A Mafia nevű játékot akarom feltelepíteni de nem megy! Torrent fájl, letöltöttem és uif kiterjesztésű fájlokat adott illetve egy crack nevű mappát. Az uif nevű fájlból 3db van mivel 3cd-s a játékprogram. Na ezt az uif nevű fájlt kicsomagoltam és megfelelő mappákba rendeztem. cd1.uif a cd1 mappába és így tovább. Ha meg van mind a három lemez kíírtam cd-re őket szintén csoportosítva. Cd1 mappa a 1. cd-re így tovább. Na behelyezem a meghajtóba az első lemezt és elindul a telepítő. Megadom a telepítési útvonalat (alap c/programfiles/mafia) és next. Elindul a telepítő és kíírja, hogy helyezzem be az 1.lemezt (ami éppen bent van) és ennyi. Hiába kattintok, hogy Ok ugyanez. A mégse gombbal mondanom sem kell kilép a telepítőből. Azt smúzolják van ún. virtuális meghajtó, de hiába teszem rá daemon tollal szart sem ér ugyanúgy lemezt kér. Akkor?
2009. okt. 22. 11:06
 8/10 A kérdező kommentje:
és akkor a kérdés! Miért kéri a cd-t ha annak tartalma a virtuális meghajtóra van másolva és telepítő onnan van indítva? Akkor mi értelme a virtuális meghajtónak????
2009. okt. 22. 11:08
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kell kicsomagolni az UIF fájlokat.

Csak add meg a dtoolsnak, hogy legyen pl. az E: meghajtóra felcsatolva a cd1.uif.

Utána bemehetsz az E:-re, setup/install.exe , aztán amikor kéri a köv. lemezt, megint felcsatolod az E:-re de most a másik lemezt (pl. cd2.uif)

2009. okt. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen ez működik nálunk kösz.
2009. okt. 30. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!