Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minden program elindításakor:...

Leca kérdése:

Minden program elindításakor: Hibás bináris fájl. Nem Windows rendszerhez lett tervezve, vagy hibát tartalmaz. Stb?

Figyelt kérdés
Igazából Enter után elindul a program, de már elég idegesítő, hogy egyszerre felugrik több ablak is. Nem tudom később milyen problémát jelent ez. Szerintem ez az után jelent meg. miután letöröltem valamit. Vírusirtóm van, szóval nem hiszem hogy az a probléma. A rendszer-visszaállításon, és a programok újra telepítésén kívül nem tud valaki valami más megoldást? Esetleg egy programot? Köszönöm a válaszokat, és elnézést ha valamit rosszul írtam, nem értek ehhez.

2013. júl. 24. 17:33
 1/1 anonim válasza:
Szia; nekem is ez lenne a bajom! Nekem a haverjaim és az internet azt ajánlotta, hogy telepítsem újra, mert nincs jobb megoldás! Amúgy ha ezek jönnek fel akkor a windows meghalt!
2013. nov. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!