Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP 64-bit SP2 operáció...

Windows XP 64-bit SP2 operációs rendszeren milyen DVD iró / újrairó programot tudok használni, amellyel ISO fájlt tudok kiirni DVD-re?

Figyelt kérdés
Olyan DVD iró / ujrairó szoftver kellene, amelynek nincs semmilyen kompatibilitási problámája a fennt emlitett operációs rendszerrel.
2013. júl. 24. 22:37
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
Én a Nero v6.6.x.x -et használtam annó ezen a rendszeren, semmi bajom nem volt vele.
2013. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a 64bites rendszereken zavartalanul kell mennie minden 32bites alkalmazásnak...

Szóval amit eddig.

IMG BURN, ashampoo 6

2013. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akinek valaha is volt Windows XP 64-bites operációs rendszere, az már nagyon jól tudja, hogy a hagyományos, 32 bites verziójú DVD iró szoftverek többsége, - mely egyébként a 32-bites Windows XP rendszeren zavartalanul működne - nem fog DVD-t irni Windows XP 64-bites rendszeren, ezért is kötöttem ki, hogy ne legyen kompatibilitási problémájuk a szoftvereknek. Az első válaszolónak köszönöm a válaszát, nem tudtam, hogy a Nero szoftverek között egyébként van kifejezetten 64-bites verzió is, ki fogom próbálni.
2013. júl. 24. 22:55
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
Ne értsd félre, nincs Nero -ból 64-bites változat, én a 32-bitet Nero -t használtam Windows XP x64 alatt.
2013. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ott valami más gond van.

Attól hogy egy rendszernek van 64bites utasításkészlete IS, ami amúgy teljesen más, mint a 32bites, tehát nem lehet ütközés bennük..attól még menni kell rjata a 32esnek zavartalanul.

2013. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Feltelepitettem a Nero 6.6.0.13-as verzióját, és megfelelően működik. Érdekes módon a Nero eddig kipróbált korábbi verziói nem működtek a 64-bites Windows XP operációs rendszeren csak ez, amit most kipróbáltam. Mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 24. 23:41
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
vagy legegyszerübb ha megszabadulsz atol a szar xp töl szerintem sincs köze hozzá hogy 32 bitte vagy 64 bittes windows van fent, az xp meg a windows 7 két szar operácios rendszer,mindketö jól elbánt velem is vaserös gépen. Az xp max 1 hónapot bírt a windows 7 játékra fél évig volt jó internetre meg 3 napot. Aztán vistát raktam az ment normálisan a windows 8 a legjobb operácios rendszer.
2013. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!