Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of Duty Modern Warfare 2...

Call of Duty Modern Warfare 2 Multiplayerében nem mutatja a radart, minitérképet a játék?

Figyelt kérdés

A játék Multiplayerében a bal felső sarokban nem mutatja a térképet és ez nagyon idegesítő hogy nem tudom hol az ellenség stb. Mi lehet a probléma? Hogy tudnám megoldani?

A játék eredeti, nem steamen vettem meg hanem CD-n.

Ha valaki tud segíteni azt megköszönném.



2013. júl. 25. 18:02
 1/5 anonim válasza:

Hát neked milyen súlyos problémáid vannak.:)

Ha elfogadsz egy jó tanácsot szabadulj meg a játékfüggőségtől.

Én is rabja voltam pár évig egy csomó pénzem ment rá a videokártyákra meg a többi szemétre... De már kigyógyultam belőle hála Istennek.

2013. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Célkereszt van?

Ha nincs és semmi , csak a fegyvert látod, az a hardcore mód.

2013. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok játék függő nem az hogy hatalmas nagy probléma tudok aludni tőle csak azért kicsit zavar.

Egyébként célkereszt sincs pedig csak sima Team Deathmatch-t megyek nem Hardcore-t, de akk hogy lehet átállítani hogy nem Hardcore-ban legyek

2013. júl. 25. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:

A hardcore egyfajta "nehezítés". Annyi hogy kevesebb lövés kell az ellenfelekbe, és nincs semmi hud.

FFA, SnD és a többi módokban is lehetséges.(Legalábbis Cod4-ben így volt.) Ha MW2-ben van console (0 a bill.-en) írd be hogy: /hud_enable 1/0(1 látsz mindent a hudon, 0 nincs hud)

2013. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom!
2013. júl. 25. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!