Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játszok a gépen és egyszer...

Magyari Tibor kérdése:

Játszok a gépen és egyszer csak meg áll a kép. Mi lehet a baj? Hardver vagy szoftver hiba?

Figyelt kérdés
Már többször is újra telepítettem mind hiába. Elöször egy kisfilm után elment a kép felhős eget láttam csak (alagutba játszódik a rész) betöltöttem az előző mentést mikor oda értem megint azt csinálta. Elöröl kezdtem a játékot most meg lefagy és resetelni kell

#Képmegál
2013. júl. 26. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet a játék bugja is, ha csak annál az egynél van hiba, ráadásul mindig ugyanott.
2013. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszer már átmentem azon a részen csak elrontottam valamit és pár szintet vissza kellet mennem, de most már egyáltalán nem tudok játszani vele mert lefagy, teljesen az elejétől se.
2013. júl. 26. 17:13
 3/7 pinkpancser ***** válasza:
Nézz játék közben cpu és vga hőmérsékleteket. Ezzel kiderülhet ha melegedés a gond.
2013. júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
néztem egyet 60-64C mind a kettő lehetséges hogy ezért nem megy? Mit csináljak már vele? Most olyan hogy amíg nincs akció addig jó.Amint elkezdenek lőni vagy valami egyből lefagy.
2013. júl. 26. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek a hőmérsékletek jók, a hiba máshol van.
2013. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tényleg ha nem teszem fel az update 2 öt akkor jó, de ugy nem müködik a magyarositás és az eddigi mentéseimet se ismeri fell. Hogy lehet hogy átvitem 4-5 fejezeten és jó volt most meg nem?
2013. júl. 27. 15:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Baszus elvittem olyan 70-80% ig a játékba és egy résznél hibát ir ki és kilép.
2013. aug. 4. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!