Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amikor elindítom a telefonomon...

Amikor elindítom a telefonomon (Sony Eriscsson Xperia Mini St15i) Gangstar 2 nevű játékot játszok vele 5 percet és azt írja ki hogy az alkalmazás leállt mitől van?

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy a hardver kevés hozzá, bár ezt nem hinném, vagy szoftveres oka van. Csinálj factory resetet, az megoldhatja.
2013. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az mit jelent érthetően eltudnád magyarázni? :)
2013. júl. 27. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
A factory reset a telefon gyári állapotának visszaállítását jelenti. A telefon olyan állapotra áll vissza, ahogyan a gyárból kijött. Ez természetesen az összes valaha elvégzett módosítást, megváltoztatott beállítást, a telepített alkalmazásokat, névjegyeket, sms-eket törli, beleértve a beállított google fiókot is, amit újra be kell állítani utána. Olyan mintha megint most vennéd ki a dobozból a telefont, és a reset után ugyanaz az üdvözlőképernyő fog fogadni, mint anno az első bekapcsolásnál. Mivel minden adat elveszik, érdemes a fontos alkalmazásokról, adatokeól biztonsági másolatot készíteni. Fontos még tudni, h az sd kártya tartalma nem rörlődik
2013. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem törlődik, tehát ha van egy zenéd a micro sd kártyán, az érintetlen marad, viszont az sd kártyán lévő alkalmazások mappái megmaradhatnak, ezeket viszont lehet törölni, ha szeretnéd. A művelet vagy a recovery menüben érhető el, vagy itt: Beállítások > Adatvédelem > Gyári adatok visszaállítása.
2013. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ez veszélyes mik a a feltételek? egyszerűbb megoldás nincs? csak nagyon szeretnék játszani a játékkal :(
2013. júl. 27. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már többször csináltam ezt a saját telefonomon. Lementettem az adatokat, amik kellettek, megcsináltam a visszaállítást, beállítottam a google fiókamat, ahogy az első bekapcsolás után tettem, visszaállítottam az elmentett adatokat, alkalmazásokat, kész. Semmi kockázata nincs azon kívül, h véletlen nem mentesz el valamit. De a micro sd kártyád tartalmát nem módosítja nem töröl róla semmit, az ott lévő összes adat megmarad. Semmi misztika sincs ebben, akkor is ezt csinálják, ha az elsőnek beállított google fiókot törölni akarják, és újat akarnak beállítani. Nálam is volt ilyen. Kisebb szoftveres hibák megoldására kiváló, ha pl. az egyik alkalmazás vmit elállított a rendszerben. Van a telefonodon biztonsági mentést készítő program?
2013. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs! Te melyiket ajánlod?
2013. júl. 28. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!